top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

pexels-cottonbro-9836451 new 2.jpg

Ceremonia Kakao + Szamańska Podróż do Łona Budzimy Wewnętrzną Wiosnę

Dla Kogo

Kobiety

Kiedy

Niedziela 19/03/2023
13:00-16:00

Kraków

Ul. Sławkowska 12, Kraków
PRo-Przestrzeń Rozwoju

Zapisy

email: hello@ayazebrowska.com
WhatsApp: +447732265705

Cena

160zł

Współorganizatorzy

Zapraszamy na świętowanie Równonocy Wiosennej z PRo-Przestrzeń Rozwoju.
W ofercie mamy niedzielną, 3-godzinną przestrzeń poznania siebie, w której budzimy upragnione aspekty naszej natury. W tym celu użyjemy techniki oddechowe, medytacje, ceremonialne kakao oraz szamańską podróż w głąb siebie - do łona i serca, czyli po wewnętrzną moc i miłość.

Posłuży nam do tego ceremonialne kakao - mocny napój z pełnego nasiona kakaowca - tym razem będziemy pili kakao uprawiane i przygotowane przez małą, kobieca kooperatywę z Bali.

Tak przygotowane kakao pozytywnie wpływa na stan oraz pracę naszego serca, a to dzięki bogactwu antyoksydantów, wit C oraz witamin z grupy B, żelazo, cynk, potas oraz magnez.

Co ważniejsze, kakao otwiera nasze serce energetycznie, co jest bardzo ważne, ponieważ szykujemy się na czułe i troskliwe spotkanie ze sobą. Nasza wiosenna ceremonia jest zaproszeniem, do rozwoju, abyśmy mogli jesienią zebrać plon z którego będziemy usatysfakcjonowane.

Co wziąć ze sobą:
Wodę, notes, poduszkę, koc

O prowadzącej:

Agnieszka Żebrowska - autorka i terapeutka - pracuje indywidualnie i z grupami od 11 lat. Studiowała psychologię transpersonalną; praktyki które wykorzystuje w swojej pracy z kobietami to między innymi: praca ze snami, dialog wewnętrzny (Głęboka Demokracja, praca z procesem) oraz pracę z ciałem.

Studiowała również hipnozę (metoda RTT, Londyn), która jest bardzo skuteczna w komunikacji z podświadomością - wydobywaniu nierozwiązanych aspektów wczesnego dzieciństwa i naprawie starych schematów które nie służą na ścieżce dalszego rozwoju, ścieżce serca.

Ukończyła szkolenie Sound Healing w Szkocji, dzięki któremu wykorzystuje znajomość psychologi i fizyki dźwięku w pracy z grupami. Pielgrzymka z szamanami Ameryki Południowej zapoznała ją z ich pojmowaniem misterium życia - ich sposoby modlitwy, połączenia z planetą i galaktyką - wiedza, którą z gracją wplata w ofertę spotkań i warsztatów.


“Terapia, praca z oddechem, dźwięk i podróże szamańskie były filarami mojego rozwoju. Były psycho-duchowymi narzędziami, które poprowadziły mnie w kierunku emocjonalnej i duchowej dojrzałości, integrując całe moje doświadczenie w spójny, radosny taniec życia.

Moja praca z łonem ma źródło w czasie, kiedy poczułam że duchowo stoję już na własnych nogach; że nie potrzebuję szamanów by kontaktować się z wyższą siłą. Był to okres czasu spędzonego w naturze, wsłuchiwania się w wiatr, patrzenia w słońce. Intuicyjnie, moja uwaga spoczęła na łonie. Były to powolne eksploracje, trwające kilka lat, aż do zajścia w ciążę, kiedy szept mojego łona nagle przeistoczył się w klarowny głos. Jednak prawdziwą inicjacją do łona był poród mojego synka - kiedy postanowiłam zrobić to sama, w zaufaniu do mojego ciała (bez położnej, birth keeper, doula lub innych pomocników), w domu. Zajęło mi to 2.5 dnia i było to przejście przez portal. Dalej eksploruję mapy yoni, a wszystko czego się uczę, dzielę się z osobami które spotykam na mojej ścieżce.”

bottom of page