top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

pexels-cottonbro-5771803_5.jpg

Warsztat Re-birthing Breathwork Wiosenne Przebudzenie z Oddechem

Typ warsztatu

Osobisty - Kraków

Kiedy

Sobota 18/03/2023
14:00 - 16:00

Cena

110zł

Zapisy

email: hello@ayazebrowska.com
WhatsApp: +447732265705

Miejsce

Ul. Sławkowska 12, Kraków
PRo-Przestrzeń Rozwoju

Współorganizacja

Gorąco zapraszamy na świętowanie Równonocy Wiosennej razem z nami.
Tym razem, przeprowadzimy 2-godzinny warsztat oddechowy Rebirthing.

Czego się spodziewać?
Piękne, mocne przeżycie; wiosenne przebudzenie energii do działania - czy to w strefie materialnej, pracy, relacjach osobistych lub zdrowotnych.

Re-birthing Breathwork to oddech łączony, dzięki któremu mamy możliwość oddać naszemu ciału stery do autoregulacji - emocji, stanu umysłu i ciała.

Oddech to naturalna, fundamentalnie ważna dla życia funkcja organizmu, o której nawet nie musimy myśleć, dzieje się dla nas. Co się stanie jeśli pooddychamy intencjonalnie, świadomie?

Wszystkie organy, mięśnie, systemy hormonalne, krążenia, nerwowy… dotlenione i doenergetyzowane (oddech=prana=life force) mają szansę na autoregulację. Wystarczy zaufać inteligencji ciała, stanie się to "samo" tak jak oddech.

Warsztat będzie na leżąco, na matach do jogi, otuleni w koce i poduszki dla komfortu.
Oddychanie - naturalnie, wygodnie - przez nos lub usta.

Więcej o metodzie:

Re-birthing Breathwork to metoda oddechowa, podczas której relaksujemy się, odpuszczamy podczas wydechu, z każdym wydechem wchodzimy głębiej i głębiej w przestrzeń zaufania (do siebie) i chęci do doświadczenia siebie (małe dzieci mają tak naturalnie).

Z każdym wydechem wchodzimy głębiej w otwarcie dla siebie, matki Ziemi, i dla Życia. W odprężeniu, w relaksie.

Wdech to faza Yang - deklaracja, akt działania - napełniamy pierś potencjałem, energią do życia; wdech bierzemy do serca, z zaproszeniem dla wrażliwych punktów i lęków, opiekuńczo i czule.

I wydech, kolejne odpuszczenie, relax, odprężenie.

Oddychając w ten sposób, tworzymy połączony cykl wdechu i wydechu: wdech przechodzi w wydech bez pauzy, wydech przechodzi we wdech bez pauzy, jak fale w oceanie, bez przerw, bez krawędzi, jedno przechodzi naturalnie w drugie. Niekończący się cykl oddechu. Yang przechodzi w yin, męski w żeński, pragnienie w syte…

Z każdym wydechem, wchodzimy głębiej i głębiej w otwarcie, dla siebie, dla misterium Życia, głębiej w zaufanie dla siebie, dla inteligencji naszego ciała. Z każdym wdechem aktywnie zapraszamy (naszą intencję) do zakotwiczenia się i materializacji w naszym życiu.

Co ze sobą zabrać
Wodę
Notes
Koc+poduszkę

bottom of page