top of page

Równonoc Wiosenna 2023

Warsztaty w Łodzi

W tym roku Równonoc Wiosenna wypada w poniedziałek 20 marca 

Z tej okacji oferuję piękne warsztaty by przewietrzyć stare schematy, tchnąć życia w nowe projekty i spędzić czas poznając siebie, dla siebie.

Dla
Kobiet

Łódź

26/03/2023

12:30 - 15:30

Lido Movement Studio

Ceremonia Kakao + Szamańska Podróż do Łona

Zapraszamy na świętowanie Równonocy Wiosennej w głębokiej refleksji, w gronie wspaniałych kobiet.

W ofercie jest niedzielna, 3-godzinna przestrzeń poznania siebie, w której budzimy upragnione aspekty naszej natury. W tym celu użyjemy techniki oddechowe, medytacje, ceremonialne kakao oraz szamańską podróż w głąb siebie - do łona i serca, czyli po wewnętrzną moc i miłość.

 

Posłuży nam do tego Artemisia Vulgaris oraz ceremonialne kakao - mocny napój z pełnego nasiona kakaowca - tym razem będziemy pili kakao uprawiane i przygotowane przez małą, kobieca kooperatywę z Bali.

 

Tak przygotowane kakao pozytywnie wpływa na stan oraz pracę naszego serca, a to dzięki bogactwu antyoksydantów, wit C oraz witamin z grupy B, żelazo, cynk, potas oraz magnez. 

 

Co ważniejsze, kakao otwiera nasze serce energetycznie, co jest bardzo ważne, ponieważ szykujemy się na czułe i troskliwe spotkanie ze sobą. Nasza wiosenna ceremonia jest  zaproszeniem, do rozwoju, abyśmy mogli jesienią zebrać plon z którego będziemy usatysfakcjonowane.  

 

Co wziąć ze sobą: 

Wodę, notes, poduszkę, koc

 

Sugerowana cena: 160zł
 

Zapisy i informacje

Tel: +44 77322 65705

Otwarty dla wszystkich

Łódź

25/03/2023

13:30 - 15:30

Lido Movement Studio

ReBirthing - Budzimy Wewnętrzną Wiosnę Oddechem

Gorąco zapraszamy na świętowanie Równonocy Wiosennej w formie 2-godzinnego warsztatu oddechowego Rebirthing.

Czego się spodziewać?

Piękne, mocne przeżycie; wiosenne przebudzenie energii do działania - czy to w strefie materialnej, pracy, relacjach osobistych lub zdrowotnych.

 

Re-birthing Breathwork to oddech łączony, dzięki któremu mamy możliwość oddać naszemu ciału stery do autoregulacji - emocji, stanu umysłu i ciała. 

 

Oddech to naturalna, fundamentalnie ważna dla życia funkcja organizmu, o której nawet nie musimy myśleć, dzieje się dla nas. Co się stanie jeśli pooddychamy intencjonalnie, świadomie?

 

Wszystkie organy, mięśnie, systemy hormonalne, krążenia, nerwowy… dotlenione i doenergetyzowane (oddech=prana=life force) mają szansę na autoregulację. Wystarczy zaufać inteligencji ciała, stanie się to "samo" tak jak oddech.

 

Warsztat będzie na leżąco, na matach do jogi, otuleni w koce i poduszki dla komfortu. 

Oddychanie - naturalnie, wygodnie - przez nos lub usta.

 

Więcej o metodzie:

Re-birthing Breathwork to metoda oddechowa, podczas której relaksujemy się, odpuszczamy podczas wydechu, z każdym wydechem wchodzimy głębiej i głębiej w przestrzeń zaufania (do siebie) i chęci do doświadczenia siebie (małe dzieci mają tak naturalnie).

 

Z każdym wydechem wchodzimy głębiej w otwarcie dla siebie, matki Ziemi, i dla Życia. W odprężeniu, w relaksie.

 

Wdech to faza Yang - deklaracja, akt działania - napełniamy pierś potencjałem, energią do życia; wdech bierzemy do serca, z zaproszeniem dla wrażliwych punktów i lęków, opiekuńczo i czule. --> I wydech, kolejne odpuszczenie, relax, odprężenie. 

 

Oddychając w ten sposób, tworzymy połączony cykl wdechu i wydechu: wdech przechodzi w wydech bez pauzy, wydech przechodzi we wdech bez pauzy, jak fale w oceanie, bez przerw, bez krawędzi, jedno przechodzi naturalnie w drugie. Niekończący się cykl oddechu. Yang przechodzi w yin, męski w żeński, pragnienie w syte…

 

Z każdym wydechem, wchodzimy głębiej i głębiej w otwarcie, dla siebie, dla misterium Życia, głębiej w zaufanie dla siebie, dla inteligencji naszego ciała. Z każdym wdechem aktywnie zapraszamy (naszą intencję) do zakotwiczenia się i materializacji w naszym życiu.

 

Cena: 110zł

 

Co ze sobą zabrać: Wodę, Notes, Koc+poduszkę 

Miejsce

Wólczańska 66, 90-516 Łódź

lido 1.jfif

Zapisy i informacje

Tel: 48889161018

PXL_20220831_144813057.jpg

O prowadzącej

Agnieszka Żebrowska - autorka i terapeutka - pracuje indywidualnie i z grupami od 11 lat. Studiowała psychologię transpersonalną; praktyki które wykorzystuje w swojej pracy z kobietami to między innymi: praca ze snami, dialog wewnętrzny (Głęboka Demokracja, praca z procesem) oraz pracę z ciałem. 

 

Studiowała również hipnozę (metoda RTT, Londyn), która jest bardzo skuteczna w komunikacji z podświadomością - wydobywaniu nierozwiązanych aspektów wczesnego dzieciństwa i naprawie starych schematów które nie służą na ścieżce dalszego rozwoju, ścieżce serca.

 

Ukończyła szkolenie Sound Healing w Szkocji, dzięki któremu wykorzystuje znajomość psychologi i fizyki dźwięku w pracy z grupami. Pielgrzymka z szamanami Ameryki Południowej zapoznała ją z ich pojmowaniem misterium życia - ich sposoby modlitwy, połączenia z planetą i galaktyką -  wiedza, którą z gracją wplata w ofertę spotkań i warsztatów.

“Terapia, praca z oddechem, dźwięk i podróże szamańskie były filarami mojego rozwoju. Były psycho-duchowymi narzędziami, które poprowadziły mnie w kierunku emocjonalnej i duchowej dojrzałości, integrując całe moje doświadczenie w spójny, radosny taniec życia.

 

Moja praca z łonem ma źródło w czasie, kiedy poczułam że duchowo stoję już na własnych nogach; że nie potrzebuję szamanów by kontaktować się z wyższą siłą. Był to okres czasu spędzonego w naturze, wsłuchiwania się w wiatr, patrzenia w słońce. Intuicyjnie, moja uwaga spoczęła na łonie. Były to powolne eksploracje, trwające kilka lat, aż do zajścia w ciążę, kiedy szept mojego łona nagle przeistoczył się w klarowny głos. Jednak prawdziwą inicjacją do łona był poród mojego synka - kiedy postanowiłam zrobić to sama, w zaufaniu do mojego ciała (bez położnej, birth keeper, doula lub innych pomocników), w domu. Zajęło mi to 2.5 dnia i było to przejście przez portal. Dalej eksploruję mapy yoni, a wszystko czego się uczę, dzielę się z osobami które spotykam na mojej ścieżce.”

Misterium Yoni
4-miesięczny kurs dla kobiet w którym wpłyniemy głęboko w tajemnicze wody naszego łona.

W tym celu posłużą nam:

Medytacje, 

Podróże szamańskie, 

Szamańska praca ze świadomością roślin, 

Yoga Nidra, 

Ćwiczenia oddechowe, 

Praca z krwią menstruacyjną

Hipnoza

6.png
Podczas 4-miesięcznych spotkań (grupowe i 1:1):
 • Wypracujemy połączenie naszej świadomości z łonem, 

 • Połączymy się z naturą i z roślinami które w korzystny sposób wpłyną na budujące się samopoznanie,

 • Odnowimy zapomniane przez ostatnie pokolenia naszych przodkiń wiarę, szacunek i zaufanie w moc i wiedzę (“wiedźmy”) łona,

 • Dojrzymy własną siłę, intuicję i piękno płynącego z serca,

 • Doświadczymy mocy płynącej z kobiecego zgromadzenia zanurzonego w radykalnej akceptacji tego kim jesteśmy w tym momencie życia

 • Wspólnie przejdziemy przez strefę cienia (wyparte i zapomniane emocje i zdarzenia które dyktują utarte, negatywne schematy z podświadomości), 

 • Posadzimy drzewa - łącząc nowe życie z naszą intencją 

 • Dowiemy się o mocy naszej miesięcznej krwi

 • Przeegzaminujemy każdą czakrę i tchniemy nową energię w 7 aspektów naszego istnienia

 

Dodatkowo każda z nas będzie miała szansę popracować nad konkretnym problemem związanym z łonem - bolesne krwawienie, traumatyczny poród, chroniczne lub nawracające choroby itp - w programie zawarte są dwie sesje terapii indywidualnej. Jest to oferta prywatnej przestrzeni, w której możemy zaadresować wszelkie tematy które nękają nas już od jakiegoś czasu, lub coś, co pojawiło się podczas warsztatów.

 

Misterium Yoni to piękna przygoda wewnątrz siebie - do poznania, akceptacji oraz nabrania nowej energii. Do wzięcia przerwy w codzienności i zanurzenia się w tajemnicę życiodajnej energii która płynie w naszych biodrach. A także do głębokiego naładowania i odżywienia ciała, umysłu i duszy.

 

Co jest zawarte w kursie:
 • 7 spotkań grupowych - 2  razy w miesiącu, w okolicach księżyca w nowiu i pełni - online (Google Meets) - 210 godzin

 • 2 sesje indywidualne - 4 godziny

 • Wskazówki do praktyki domowej - afirmacje, karty do refleksji, informacje do rytuałów

 • Wsparcie pomiędzy warsztatami (WhatsApp)

 • Bonusowe spotkania z Yoni Yogą, kręgiem na sharing etc

 

Cena:

Pragnąc uprzystępnić kurs dla kobiet w różnych sytuacjach finansowych, oferuję 3 stopnie:

 • 1290zł - pełna cena

 • 1032zł - częściowe stypendium dla nisko zarabiających - ilość miejsc ograniczona do 5

 • 926zł - częściowe stypendium dla samotnych matek - ilość miejsc ograniczona do 3

 

Jeśli chcesz zapłacić pełną cenę ale wolisz ją rozłożyć na raty, istnieje możliwość zapłaty w trzech transzach.


 

Co nie jest zawarte w kursie:

Sadzonki drzew (rejestrując się do Misterium Yoni, zgadzasz się zakupić jedną - trzy sadzonki drzew Twojego wyboru - więcej informacji podczas warsztatu)

Rejestracja:
Misterium Yoni

Jeśli masz pytania, proszę o kontakt: hello@ayazebrowska.com lub WhatsApp +447732265705

5.png
5.png
bottom of page