top of page
Warsztat Re-birthing Breathwork
Wiosenne Przebudzenie z Oddechem
2.png

Otwarty dla wszystkich

Łódź

25/03/2023

13:30 - 15:30

Lido Movement Studio

Gorąco zapraszamy na świętowanie Równonocy Wiosennej w formie 2-godzinnego warsztatu oddechowego Rebirthing.

Czego się spodziewać?

Piękne, mocne przeżycie; wiosenne przebudzenie energii do działania - czy to w strefie materialnej, pracy, relacjach osobistych lub zdrowotnych.

 

Re-birthing Breathwork to oddech łączony, dzięki któremu mamy możliwość oddać naszemu ciału stery do autoregulacji - emocji, stanu umysłu i ciała. 

 

Oddech to naturalna, fundamentalnie ważna dla życia funkcja organizmu, o której nawet nie musimy myśleć, dzieje się dla nas. Co się stanie jeśli pooddychamy intencjonalnie, świadomie?

 

Wszystkie organy, mięśnie, systemy hormonalne, krążenia, nerwowy… dotlenione i doenergetyzowane (oddech=prana=life force) mają szansę na autoregulację. Wystarczy zaufać inteligencji ciała, stanie się to "samo" tak jak oddech.

 

Warsztat będzie na leżąco, na matach do jogi, otuleni w koce i poduszki dla komfortu. 

Oddychanie - naturalnie, wygodnie - przez nos lub usta.

 

Więcej o metodzie:

Re-birthing Breathwork to metoda oddechowa, podczas której relaksujemy się, odpuszczamy podczas wydechu, z każdym wydechem wchodzimy głębiej i głębiej w przestrzeń zaufania (do siebie) i chęci do doświadczenia siebie (małe dzieci mają tak naturalnie).

 

Z każdym wydechem wchodzimy głębiej w otwarcie dla siebie, matki Ziemi, i dla Życia. W odprężeniu, w relaksie.

 

Wdech to faza Yang - deklaracja, akt działania - napełniamy pierś potencjałem, energią do życia; wdech bierzemy do serca, z zaproszeniem dla wrażliwych punktów i lęków, opiekuńczo i czule. --> I wydech, kolejne odpuszczenie, relax, odprężenie. 

 

Oddychając w ten sposób, tworzymy połączony cykl wdechu i wydechu: wdech przechodzi w wydech bez pauzy, wydech przechodzi we wdech bez pauzy, jak fale w oceanie, bez przerw, bez krawędzi, jedno przechodzi naturalnie w drugie. Niekończący się cykl oddechu. Yang przechodzi w yin, męski w żeński, pragnienie w syte…

 

Z każdym wydechem, wchodzimy głębiej i głębiej w otwarcie, dla siebie, dla misterium Życia, głębiej w zaufanie dla siebie, dla inteligencji naszego ciała. Z każdym wdechem aktywnie zapraszamy (naszą intencję) do zakotwiczenia się i materializacji w naszym życiu.

 

Cena: 110zł

 

Co ze sobą zabrać: Wodę, Notes, Koc+poduszkę 

Więcej Info

Masz pytania?

Tel: 48889161018

O prowadzącej:

 

Agnieszka Żebrowska - autorka i terapeutka - pracuje indywidualnie i z grupami od 11 lat. Studiowała psychologię transpersonalną; praktyki które wykorzystuje w swojej pracy z kobietami to między innymi: praca ze snami, dialog wewnętrzny (Głęboka Demokracja, praca z procesem) oraz pracę z ciałem. 

 

Studiowała również hipnozę (metoda RTT, Londyn), która jest bardzo skuteczna w komunikacji z podświadomością - wydobywaniu nierozwiązanych aspektów wczesnego dzieciństwa i naprawie starych schematów które nie służą na ścieżce dalszego rozwoju, ścieżce serca.

 

Ukończyła szkolenie Sound Healing w Szkocji, dzięki któremu wykorzystuje znajomość psychologi i fizyki dźwięku w pracy z grupami. Pielgrzymka z szamanami Ameryki Południowej zapoznała ją z ich pojmowaniem misterium życia - ich sposoby modlitwy, połączenia z planetą i galaktyką -  wiedza, którą z gracją wplata w ofertę spotkań i warsztatów.

“Terapia, praca z oddechem, dźwięk i podróże szamańskie były filarami mojego rozwoju. Były psycho-duchowymi narzędziami, które poprowadziły mnie w kierunku emocjonalnej i duchowej dojrzałości, integrując całe moje doświadczenie w spójny, radosny taniec życia.

 

Moja praca z łonem ma źródło w czasie, kiedy poczułam że duchowo stoję już na własnych nogach; że nie potrzebuję szamanów by kontaktować się z wyższą siłą. Był to okres czasu spędzonego w naturze, wsłuchiwania się w wiatr, patrzenia w słońce. Intuicyjnie, moja uwaga spoczęła na łonie. Były to powolne eksploracje, trwające kilka lat, aż do zajścia w ciążę, kiedy szept mojego łona nagle przeistoczył się w klarowny głos. Jednak prawdziwą inicjacją do łona był poród mojego synka - kiedy postanowiłam zrobić to sama, w zaufaniu do mojego ciała (bez położnej, birth keeper, doula lub innych pomocników), w domu. Zajęło mi to 2.5 dnia i było to przejście przez portal. Dalej eksploruję mapy yoni, a wszystko czego się uczę, dzielę się z osobami które spotykam na mojej ścieżce.”

Miejsce

Wólczańska 66, 90-516 Łódź

lido 1.jfif
bottom of page